Mida InfoBuild pakub?

  • Andmete kvaliteet
  • Põhiandmete (Master Data) haldus
  • Reaalajaline integreerimine

Mis on ettevõtte andmete haldus?

Andmete kvaliteedi (Data Quality) ja põhiandmete halduse (Master Data Management) lahendused vähendavad ettevõtte infohalduse kulusid. Me pakume andmehaldusvajadusteks ühtset platvormi ja korduvkasutatavaid teenuseid.

Andmehaldus on aastate jooksul arenenud pakktöötlusel põhinevatest ETL-protsessidest (ekstrakti, transformeeri ja laadi) täielikeks end-to-end-lahendusteks, mis põhinevad mitmekesistel aruandlus- ja integreerimiskomponentidel. Seetõttu peab traditsiooniliste toodete ja lähenemisviiside korral kasutama paljusid erinevaid kontseptsioone ja meetodeid nagu andmete integreerimine, ETL, andmete kvaliteet (Data Quality), metaandmed, rakenduste integreerimine, EAI, B2B ja teenusepõhine arhitektuur (SOA). Kliendiandmete integreerimise (CDI, Customer Data Integration) ja põhiandmete halduse (MDM, Master Data Management) valmistoodete saadavusest hoolimata on integreerimisprojektid enamasti keerulised, kallid ja aeganõudvad.

Ökosüsteem iWay Omni-Gen sisaldab kõiki vajalikke komponente, et vastata tänapäeva kõige nõudlikumatele vajadustele, kaasa arvatud eelmainitud ülesanded. EIM Suite tugineb iWay Service Manageri tugevatele külgedele ja kasutab oma ala juhtivaid adapterivõimalusi, mida pakub iWay Universal Adapter Suite. Tooteperekonna iWay Omni-Gen peamised omadused on järgmised:

  • integreeritud sisu – ühendab ühisandmed, andmeaidad, failid, sõnumijadad, dokumendid, e-posti, ERP- ja CRM-süsteemid jne
  • väikese ja keskmise latentsusajaga sündmuste, transaktsioonide ja pakktöötlusel põhineva integreerimise toetamine
  • integreeritud ETLi, sündmuste töötluse ja Change Data Capture’i funktsioonid
  • integreeritud Data Quality tulemüür ja põhiandmete haldus
  • võime äritoiminguid ja andmeid täiendada ning ettevõtte otsimootorile ette anda
  • võimalus võtta reaalajas kasutusele aruandevaated, punktiarvestus ja analüüs

Rakendus iWay DataQuality hindab, jälgib ja haldab andmete kvaliteeti eri infosüsteemides ning ühtlasi tõkestab vigaste andmete pääsu nendesse süsteemidesse algusest peale. iWay Master Data Management võimaldab miljoneid kirjeid kindlaksmääratud ärifunktsioonide kohaselt hõlpsasti koondada, nii et ühtsed ja kontrollitud põhiandmed saab kohe kättesaadavaks teha mitmesugustele rakendustele nagu ERP- ja CRM-süsteemid, iseteenindusportaalid, analüüsivahendid, andmeaidad ja muud siserakendused.

Tervikmoodul iWay Integration pakub lisaks teenusesiini (ESB) rakendustele Business-to-Business- (B2B) ja Business Process Automation’i (BPA) lahendusi, mis kasutavad ka iWay Universal Adapter Suite’i ja integreerimisserveri võimendavat jõudu. Ka neid saab täielikult kohandada ettevõtete mitmekesiste vajadustega. Need standarditel põhinevad rakendused pakuvad kõigi allikate – nii ettevõtteväliste kui ka -siseste üksikrakenduste – kompleksset end-to-end-integratsiooni. iWay tarkvaralahendused toetavad kõiki andmetüüpe, latentsusaegu ja integreerimisviise.

Lisateavet iWay lahenduste kohta saate veebilehelt www.iwaysoftware.com (inglise keeles). Võtke ühendust vormi kaudu või saatke meile e-kiri. Arutame teiega meelsasti, kuidas integratsiooni kulutõhusalt teoks teha!